Renginiai

Aktyvaus poilsio diena, 2017 m.

2017 m. rugpjūčio mėn. 19 d. bendruomenės ‘’Domus’’ nariai susirinko aktyviai praleisti laisvadienį, pabendrauti gryname ore, pasimaudyti. Prie mūsų prisijungė mūsų miesto sporto pažibos Viktoras Meškauskas ir Tauras Grincevičius. Į svečius atvažiavo ir mūsų kaimynai – Joniškio bendruomenės atstovai. Propaguodami ir skatindami sveiką gyvenimo būdą ir aktyvų laisvalaikį ‘‘Domus‘‘ nariai organizavo įvairias sportines rungtis, linksmas estafetes, šaškių turnyrą, baidarių lenktynes, taiklumo žaidimus ir visus dalyvius ir svečius vaišino ypatingai skania, aromatinga žuviene. ‘‘Domus‘‘ nariai ragina visus miestelėnus daugiau judėti, sportuoti ir leisti savo laisvalaikį gryname ore. Jono Vainausko, Dominyko Undraičio, Jolitos Rudinskos fotoreportažas.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Dubingėlės skvero sutvarkymas 2017 m
Pasaulio lietuvių sporto žaidynės, 2017 m.
Pažintinis vizitas į Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centrą