Pranešimai

Floristinių kilimų šventė

Ankstyvą šeštadienio rytą, Pabradėje, prie Švč. Mergelės Marijos Šeimų karalienės bažnyčios prasidėjo šurmulys. Pabradės miesto bendruomenių ir įstaigų atstovai, miesto gyventojai ir svečiai su gausiais gėrybių krepšiais susirinko papuošti bažnyčios įkalnę. Į svečius pakvietė ir floristinių kilimų šventė organizavo Pabradės bendruomenė ,,DOMUS‘‘, šventės iniciatoriai – Irena ir Eduardas Tašlinskiai. Iš įvairiausių vaisių, daržovių, laukinių ir dekoratyvinių augalų kompozicijas kūrė 6 komandos. Praeiviai smalsiai stebėjo procesą, dalinosi savo mintimis, domėjosi naudojamomis medžiagomis. Pabradės bendruomenė ,,DOMUS‘‘ dėkoja visiems šventės dalyviams už sukurtas gražias kompozicijas ir kūrybiškai praleistą laiką.
Dėkojame Pabradės seniūnijai ir Švč. Mergelės Marijos Šeimų karalienės bažnyčiai už bendradarbiavimą.
Pabradės bendruomenės ,,DOMUS‘‘ nuotraukos.

 

1

234

56

789

10111213

14ba.jpg1516

1718192021

2223242526

27

28

 

 
Kitos naujienos


 

 

Pabradės bendruomenė "DOMUS" sveikina Jus su Valstybės diena! Tegul Jūsų akis džiugina Lietuvos grožis, o Jūs džiuginkite Lietuvą gerais darbais, ryškiomis idėjomis, puoselėkite ją ir branginkite!
Trečius metus iš eilės Pabradės bendruomene "Domus" organizuoja sukarintą dienos stovyklą vaikams, Pabradės miesto gimnazijų mokiniams. Š. m. birželio 28 d. stovyklautojai lankėsi Generolo Silvestro Žukausko poligone, kur Operacinės aplinkos kuopos "Vanagas" kariai juos supažindino su fizinio pasirengimo kariuomenėje pagrindais.